user: kasa: ilosc losowan: pozycja w klasyfikacji: strata/przewaga:




Zaloguj

Zaloz konto

O grze

Ranking

Staty

najbogatsi
lp. zawodnik kasa
1 Pinokio 2750733
2 wkrys 2446845
3 rutterkin 2075040
4 wichura 2000911
5 HAKER1 530957
6 lalimak18 443729
7 przemekpilot 405230



najwiecej losowan
lp. zawodnik losowan
1 Pinokio 5852500
2 wkrys 5317200
3 rutterkin 4362077
4 HAKER1 1159000
5 lalimak18 956812
6 przemekpilot 797340
7 lleeoonn19 642500



Wszystkich graczy
1742



od 29.05.05


dnia 25.09.07 177998




Suma wszystkich wygranych 13817943
Suma wygranych w duzym 6083860
Suma wygranych w multi 7734083
Suma wszystkich losowan 25172844
Suma losowan w duzym 9925857
Suma losowan w multi 15246987
Srednia na losowanie 0.55
Srednia na losowanie w duzym 0.61
Srednia na losowanie w multi 0.51
Suma wszystkich jedynek 4099101
Suma wszystkich dwojek 1316145
Suma wszystkich trojek 175856
Suma wszystkich czworek 9602
Suma wszystkich piatek 177
Suma wszystkich szostek 1



l.p gracz kasa % duzy % multi % il. losowan % il.l duzy % il.l m % Sr.duzy Sr.multi Sr. na los.
1 Pinokio 2750733 19.91% 1136040 18.67% 1614693 20.88% 5852500 23.25% 2770790 27.91% 3081710 20.21% 0.41 0.52 0.47
2 wkrys 2446845 17.71% 864330 14.21% 1582515 20.46% 5317200 21.12% 2090700 21.06% 3226500 21.16% 0.41 0.49 0.46
3 rutterkin 2075040 15.02% 309350 5.08% 1765690 22.83% 4362077 17.33% 819000 8.25% 3543077 23.24% 0.38 0.5 0.48
4 wichura 2000911 14.48% 2000610 32.88% 301 0% 1720 0.01% 1400 0.01% 320 0% 1429.01 0.94 1163.32
5 HAKER1 530957 3.84% 123240 2.03% 407717 5.27% 1159000 4.6% 318900 3.21% 840100 5.51% 0.39 0.49 0.46
6 lalimak18 443729 3.21% 290400 4.77% 153329 1.98% 956812 3.8% 648883 6.54% 307929 2.02% 0.45 0.5 0.46
7 przemekpilot 405230 2.93% 33210 0.55% 372020 4.81% 797340 3.17% 85605 0.86% 711735 4.67% 0.39 0.52 0.51
8 lleeoonn19 310586 2.25% 3640 0.06% 306946 3.97% 642500 2.55% 12900 0.13% 629600 4.13% 0.28 0.49 0.48
9 mielon 254833 1.84% 234850 3.86% 19983 0.26% 574600 2.28% 542200 5.46% 32400 0.21% 0.43 0.62 0.44
10 ZBIG 234153 1.69% 16130 0.27% 218023 2.82% 476400 1.89% 38932 0.39% 437468 2.87% 0.41 0.5 0.49
11 piotrek95 231085 1.67% 2100 0.03% 228985 2.96% 458831 1.82% 7212 0.07% 451619 2.96% 0.29 0.51 0.5
12 boss 203207 1.47% 101600 1.67% 101607 1.31% 494400 1.96% 278395 2.8% 216005 1.42% 0.36 0.47 0.41
13 borci 179473 1.3% 0 0% 179473 2.32% 378200 1.5% 0 0% 378200 2.48% 0 0.47 0.47
14 maximus 177325 1.28% 44990 0.74% 132335 1.71% 369347 1.47% 108754 1.1% 260593 1.71% 0.41 0.51 0.48
15 adamde 164643 1.19% 34050 0.56% 130593 1.69% 137450 0.55% 71050 0.72% 66400 0.44% 0.48 1.97 1.2
16 korag 140660 1.02% 140660 2.31% 0 0% 376000 1.49% 376000 3.79% 0 0% 0.37 0 0.37
17 msmilawa 137479 0.99% 108670 1.79% 28809 0.37% 334810 1.33% 270320 2.72% 64490 0.42% 0.4 0.45 0.41
18 leksykon13 115959 0.84% 64050 1.05% 51909 0.67% 247825 0.98% 153706 1.55% 94119 0.62% 0.42 0.55 0.47
19 Bartek7 102475 0.74% 68850 1.13% 33625 0.43% 231794 0.92% 164416 1.66% 67378 0.44% 0.42 0.5 0.44
20 cientki 91068 0.66% 50240 0.83% 40828 0.53% 180076 0.72% 90288 0.91% 89788 0.59% 0.56 0.45 0.51
21 gipson 75027 0.54% 18150 0.3% 56877 0.74% 144235 0.57% 34642 0.35% 109593 0.72% 0.52 0.52 0.52
22 Niko1992 74154 0.54% 34720 0.57% 39434 0.51% 176300 0.7% 95120 0.96% 81180 0.53% 0.37 0.49 0.42
23 krzysztof1 70657 0.51% 26950 0.44% 43707 0.57% 171300 0.68% 84162 0.85% 87138 0.57% 0.32 0.5 0.41
24 xxxxx 66319 0.48% 31790 0.52% 34529 0.45% 142800 0.57% 61900 0.62% 80900 0.53% 0.51 0.43 0.46
25 duverger 36752 0.27% 18800 0.31% 17952 0.23% 97000 0.39% 59600 0.6% 37400 0.25% 0.32 0.48 0.38
26 Dogzilla 35601 0.26% 35510 0.58% 91 0% 63505 0.25% 63205 0.64% 300 0% 0.56 0.3 0.56
27 pazurevi 34307 0.25% 33990 0.56% 317 0% 90300 0.36% 89400 0.9% 900 0.01% 0.38 0.35 0.38
28 piotreqq 30356 0.22% 25910 0.43% 4446 0.06% 69800 0.28% 60200 0.61% 9600 0.06% 0.43 0.46 0.43
29 rajdos 26322 0.19% 20150 0.33% 6172 0.08% 43870 0.17% 30664 0.31% 13206 0.09% 0.66 0.47 0.6
30 ALANEK 26258 0.19% 22130 0.36% 4128 0.05% 70178 0.28% 60678 0.61% 9500 0.06% 0.36 0.43 0.37
31 Mati_z 23555 0.17% 40 0% 23515 0.3% 48100 0.19% 300 0% 47800 0.31% 0.13 0.49 0.49
32 rd 22429 0.16% 22130 0.36% 299 0% 46522 0.18% 46122 0.46% 400 0% 0.48 0.75 0.48
33 nestor1988 22174 0.16% 7000 0.12% 15174 0.2% 53965 0.21% 21761 0.22% 32204 0.21% 0.32 0.47 0.41
34 marcin1982 22064 0.16% 17900 0.29% 4164 0.05% 44025 0.17% 35722 0.36% 8303 0.05% 0.5 0.5 0.5
35 davideczek 21919 0.16% 19730 0.32% 2189 0.03% 33312 0.13% 29012 0.29% 4300 0.03% 0.68 0.51 0.66
36 sssddd 21709 0.16% 17360 0.29% 4349 0.06% 49300 0.2% 38600 0.39% 10700 0.07% 0.45 0.41 0.44
37 jaqbek 19843 0.14% 8150 0.13% 11693 0.15% 50400 0.2% 26592 0.27% 23808 0.16% 0.31 0.49 0.39
38 payton21 19781 0.14% 19520 0.32% 261 0% 64022 0.25% 63575 0.64% 447 0% 0.31 0.58 0.31
39 darmar3 17012 0.12% 12110 0.2% 4902 0.06% 45500 0.18% 36230 0.37% 9270 0.06% 0.33 0.53 0.37
40 slawcio69 16119 0.12% 2760 0.05% 13359 0.17% 35500 0.14% 7200 0.07% 28300 0.19% 0.38 0.47 0.45
41 petroniusz 15839 0.11% 9120 0.15% 6719 0.09% 29271 0.12% 14400 0.15% 14871 0.1% 0.63 0.45 0.54
42 manieeek1991 15037 0.11% 7940 0.13% 7097 0.09% 42700 0.17% 27000 0.27% 15700 0.1% 0.29 0.45 0.35
43 damian6b 14822 0.11% 5740 0.09% 9082 0.12% 37000 0.15% 17738 0.18% 19262 0.13% 0.32 0.47 0.4
44 konradzki 14708 0.11% 3360 0.06% 11348 0.15% 34120 0.14% 8800 0.09% 25320 0.17% 0.38 0.45 0.43
45 karolina.007 13551 0.1% 340 0.01% 13211 0.17% 18791 0.07% 1204 0.01% 17587 0.12% 0.28 0.75 0.72
46 mario14 13511 0.1% 4260 0.07% 9251 0.12% 33431 0.13% 15211 0.15% 18220 0.12% 0.28 0.51 0.4
47 KG 13372 0.1% 2000 0.03% 11372 0.15% 28722 0.11% 6893 0.07% 21829 0.14% 0.29 0.52 0.47
48 wili19888 13349 0.1% 9990 0.16% 3359 0.04% 22653 0.09% 15019 0.15% 7634 0.05% 0.67 0.44 0.59
49 kaza 12788 0.09% 7110 0.12% 5678 0.07% 18984 0.08% 7200 0.07% 11784 0.08% 0.99 0.48 0.67
50 olek_92 12217 0.09% 12190 0.2% 27 0% 18356 0.07% 18256 0.18% 100 0% 0.67 0.27 0.67


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

Zeszpol programisztyczny kaszanka szklad 2005